Bizden haberdar olmak ister misiniz?
Adınız Soyadınız E-mail
FUAR & ETKİNLİKLER

Emel Karakozak "BİR'İM'İZ One For All" fotoğraf sergisi
Emel Karakozak "BİR'İM'İZ One For All" 10 - 24 Nisan 2015 tarihleri arasında Kore Kültür Merkezi Ankara'da ziyaret edilebilir...
BAY İNŞAAT MEKÂNIN DOĞASI’NA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
Bay İnşaat, sanatı ve yaşamı iç içe sunan Artful Living konsepti ile sanata ve genç sanatçılara desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda Bay İnşaat Hilpark Suites İstinye’de açılacak olan 2’inci fotoğraf sergisi ‘Mekânın Doğası’ 29 Kasım’da ziyaretçilere kapılarını açıyor. Farklı konuları fotoğraflar aracılığıyla anlatan sergi 11 Şubat 2013 tarihine kadar ziyaret edilebilecek
Artgalerim sanatçılarıyla Contemporary İstanbul 2012\'de LK407\'de sizlerle buluşuyor...
Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi,
19 - 25 Kasım 2012 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi çatısı altında birleştirilecek olan, Contemporary İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda…
The Visiul Artbeat\'te Artgalerimle ilgili Özlem Alıcı ile Röportaj
Artgalerim Nisantasi is a contemporary art gallery welcomes young Turkish artists working under different disciplines to its portfolio. Here are some notes from the interview with the gallery owner Ozlem Alici who is an expert in online sales via internet and follows Istanbul art market very closely.
July 18th, 2012 – Istanbul
2.Artgalerim Sempozyumu
Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Artgalerim Sempozyumu, 1- 15 Ağustos tarihleri arasında Clup Flipper Bodrum’da gerçekleşiyor.
Teras Sergileri<40

Çağdaş Sanat İstanbul’da Yeni bir Mekana Kavuşuyor 

 
19 Haziran – 18 Ağustos 2012 
 
 
Esin mi? Şeytan mı? Şiir Heykel Buluşması
21 Mart Dünya Şiir Günü’nde Şiir-Heykel Buluşması etkinliğimiz Işık Üniversitesi Maslak Kampüsünde gerçekleşcek...
Art Bosphorus Çağdaş Sanat Fuarındayız...
 
Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi
15 – 18 Mart 2012tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan,5. Art Bosphorus Çağdaş Sanat Fuarı A-10 Standında…
Süleyman Saim Tekcan Gravür Sergisi
Işık Üniversitesi
Güzel Sanatlar Fakültesi Kurucu Dekanı Sayın Prof. Dr. Süleyman Saim Tekcan'ın Gravür Sergisi
1 - 16 Mart 2012 tarihleri arasında Galeri Işık Maslak'ta görülebilir.
 
Artgalerim, \"Hep Birlikte\" Contemporary İstanbul\'da IKM605 nolu Standtayız...
Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi 
24 – 27 Kasım 2011 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ve İstanbul Kongre Merkezi çatısı altında birleştirilecek olan, Contemporary İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda…
 
Fotofest 1.Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali
Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Fotoğraf Festivali Olan
Bursa Fotofest Başlıyor
Galerimiz sanatçılarından Merih Akoğul, Türkiye’nin en kapsamlı uluslararası fotoğraf festivalinin düzenlenmesinde önemli bir görev üstleniyor.
Merih Akoğul’un sanat yönetmenliği ve şef küratörlüğünü yaptığı, Fotofest 1. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali 41 ülkeden 100 fotoğrafçının katılımı, 30 sergi ve 90 fotoğraf gösterisiyle bir ilke imza atıyor. Karşılaşmalar “Mekanların Dönüşümü” başlıklı Bursa Fotofest, Türkiye’nin ve dünyanın önemli fotoğrafçılarını Bursa’da konuk ediyor. 
 
 
1.Artgalerim Sempozyumu // Clup Flipper
Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi’nin bu yıl birincisini düzenlediği Artgalerim Sempozyumu, 31 Temmuz – 14 Ağustos 2011 tarihleri arasında Clup Flipper Bodrum’da gerçekleşecektir.
Art Bosphorus Çağdaş Sanat Fuarı
Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi 
28 Nisan – 1 Mayıs 2011 tarihleri arasında Fulya Fuar ve Kongre Merkezinde
gerçekleşecek olan, 4. Art Bosphorus Çağdaş Sanat Fuarı’nda…
 
YDÜ Fotoğraf Günleri
ARTGALERİM'İN TEMSİL ETTİĞİ FOTOĞRAF SANATÇISI EMEL KARAKOZAK'IN KATILDIĞI
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 7. ULUSLARARASI FOTOĞRAF GÜNLERİ 28 NİSAN’DA BAŞLIYOR
\"Dream Night\" Swiss Otel İzmir
Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi, 26 Mart'ta Swiss Otel'de Zihinsel Özürlüler Yetiştirme ve Koruma Vakfı yararına düzenlen "Dream Night" gecesine temsil ettiği sanatçılarla katıldı.
KADIN BAŞARIR // Emel Karakozak
Artgalerim Nişantaşı Sanat Galerisi'nin temsil ettiği fotoğraf sanatçısı, Emel Karakozak "Kadın Başarır" adlı karma sergi ile Adana Kültür Merkezi'nde 8 Mart'ta sanatseverlerle buluştu.
Artİst 2010, 20. İstanbul Sanat Fuarı, TÜYAP
30 Ekim - 7 Kasım 2010 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de gerçekleştirilen 20. İstanbul Sanat Fuarı'nda TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ndeyiz.
Stefano E. D\'Anna ile Artgalerim Nişantaşı\'nda söyleşi
Dünyaca ünlü "Tanrılar Okulu" Kitabının yazarı, Stefano E. D’Anna ülkemizde, 23 Eylül – 29 Ekim tarihleri arasında Artgalerim’de sergilenecek,  Sossio’ nun ‘The Power of Doing’ sergisinin de küratörü olarak siz değerli dostlarımızla bir söyleşi gerçekleştirecektir.