Bizden haberdar olmak ister misiniz?
Adınız Soyadınız E-mail
12 Haziran - 12 Temmuz 2015
Karma Sergi
"Ucubeler"
Sergi Resimleri Basın Bülteni Basında Karma Sergi Sanatçıları


“Ucubeler” adlı karma heykel sergisi
12 Haziran – 12 Temmuz 2015 tarihleri arasında
Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da...

artgalerim yaz sezonunda Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da yapacağı sergilerle sanatseverlerle buluşuyor.

Sezonun ilk sergisi, Ahmet Özparlak,  Buket Aslantepe, Cem Sağbil, Derya Özparlak, Hülya Sözer, Hüseyin Suna, K. Deniz Pireci, Mahmut Aydın ve Serdar Kaynak ait eserlerin yer aldığı “Ucubeler” adlı karma heykel sergisi.

Sanatçılar; farklı malzemeler kullanarak ve yeni teknikler geliştirerek kendi öz varlığını çok çeşitli formlar yoluyla üretimine yansıtır. Bu durum, kendini ifade etme ve varolma biçimidir. Sanatçı ile onun ürettiği eser arasında hep bir gizli iletişim vardır. Yaratılan eser; her ne kadar kendi dilini rahatlıkla konuşabilse de yaratıcısının nicel varlığına ihtiyacı vardır ki bu kaygı üretimi her daim teşvik edebilsin.
 
“Ucubeler” adlı sergideki sanatçıların heykelleri başlı başına kendi varolabilme biçimleri içerisinde şekillenirken, aynı zamanda izleyiciye de bu sanatçıların düşünsel süreçlerine tanık olma fırsatı vermektedir.
 
Birbirinden bağımsız bu sanatçıların imgeden, farklı formlara bürünerek vücut bulan eserlerini, 12 Haziran – 12 Temmuz 2015 tarihleri arasında, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’a izlemeye bekliyoruz.

Ziyaret Saatleri: 18:00 - 20:00
 

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum
Kızılağaç Koyu Gerenkuyu Mevkii, Yalıçiftlik, Bodrum
T: +90 252 3110303